RAGNARÖK ONLINE Site officiel : www.ragnarokeurope.com

Jump to content

Yenilere bilgiler

5 replies to this topic

#1 Themaelstorm

Poring

• Members
  • Pip
  • 20 posts

Posted 10 April 2013 - 11:37 AM

Oyuna yeni başlayacak arkadaşlara yol gösterecek bir ipucu listesi hazırlıyoruz diyelim. Sizce bu rehberde hangi ipuçları olmalı? Sizlerin de katkısıyla geniş bir liste oluşturacağız!

Ben başlıyorum. İlk ipucu, taa ilk euRO günlerinde yaptığım bir hatadan geliyor. İkincisi, oyunun ta en başında herkesin keşfettiği bir şey aslında. Sonuncusu da, bilgi bulmayı kolaylaştırabilir.

=> DEX ile büyü yapma sürenizi kısaltabilirsiniz. Magnus Excorcismus gibi uzun cast süreli büyüler DEX olmadan işkenceye dönüşebilir.

=> Poring ve Thief Bug gibi looter düşmanlar, yere düşen eşyaları toplarlar. Toplamalarına izin verip, en son tüm lootu alabilirsiniz ama yaratığı gözden kaçırmayın, yoksa başkası gelip öldürebilir.

=> irowiki.org ve ratemyserver.net gibi sitelerden oyunla ilgili pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak farklı sunucularda patch durumu farklı olduğundan, bizde geçerli olmayan şeyler olacağını da unutmayın!
Posted Image

#2 Bardullah

Poring

• Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 16 April 2013 - 01:36 PM

Ben de birkaç ipucu yazayım:

=> Oyuna yeni başladığınızda seviye atlamanıza yardım edecek ve size birkaç eşya verecek yer olan Eden Group var. Buraya katılarak ve questleri yaparak kolay bir şekilde karakterinizi geliştirebilirsiniz.

=> 3. meslek haricinde en yüksek stat puanı 99'dur. 3. meslek olduğunuzda bu sınır artmaktadır.
Having fun is more important then leveling!

#3 mustrodamus

Poring

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 09 May 2016 - 03:36 PM

selamlar ben ro2 den ro ya dönüş yapmış biriyim arkadaşlar theif olarak başladım şuan 70 lv sin im var yalnız stat ve skill konusunda şüphe yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

#4 Shizosophical

Marin

• Members
  • PipPipPipPip
  • 515 posts

Posted 09 May 2016 - 06:11 PM

Burda maalesef Türkçe Forum´da az kalsin kişi yok :(
Describe fRo with 1 screen :
Posted Image

#5 mustrodamus

Poring

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 10 May 2016 - 11:55 AM

onu fark ettim ya oyunda bile adam akıllı ingilizce bilen yok

#6 Lancehet

Poring

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 20 January 2017 - 01:12 AM

Your Own is a truly hardcore sandbox RPG with captivating survival aspects. Described as a real life Medieval simulator
The game showcases Medieval life on a grand scale, allowing you and thousands of other players to drive into a living, breathing – and ever-evolving –world.
Try it now!
Best Game PRG|MMO of 2016

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users