RAGNARÖK ONLINE Site officiel : www.ragnarokeurope.com

Jump to content

Çay saati önerileri

1 reply to this topic

#1 Rozkan

Drops

• Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationTurkey

Posted 27 January 2014 - 11:54 PM

merhabalar, son zamanlarda çay saati yapılmaya başladı, şahsen bundan memnunum hatta 1 sene önce ben demiştim bunu bizim GM'lere herkes çay saati falan yapıyor biz türklerle ilgilenen yok bizi öksüz bırakıyorsunuz diye, o konuda eyvallah yaptığınız için. Ancak daha fazla etkinlik daha fazla event istemeye devam etmek elbetteki hakkımız :D Vede bunların biraz daha dengelenmesi konusunda bir ricam olacak. Örneğin son çay partisinde eyvallah BB eventi yaptiniz keyifli birşey ama bu sadece geneticlere ve suralara yarayan bir durum :( Ölüp bol bol exp kaybetmek dışında bir avantasını yada keyfini göremedim :( Bundan ziyade bir çekiliş tombala piyango tarzı birşey yapılabilir bence yada bir yarışma vs vs bir çok türevleri. Bu tarz yeni başlamış türklerin bile katılabileceği etkinlikler daha yaygın bir kitlenin ilgisini çekecektir bence. BB ve DB etkinliğinede devam tabi, ama bunların yanı sıra bu tarz şeylerde oyunu ve topluluğumuzu daha çekici daha eğlenceli bir hale getirebilir, saygılar :)

" Buy the ALL He Elus \o/ ! "
Posted Image
EDIT GM: Your sign was too long è_é
Rozkan: Dont do that to me :(

Justice! shall be done

#2 Qual

Poring

• Members
  • Pip
  • 32 posts

Posted 28 January 2014 - 10:11 PM

oyun içinden haber vermezsen gmlerimizin burayı okuyacağını zannetmiyorum :) fırsatım olursa bende bikaç fikir yazmaya çalışacağım
Ragnarök Nowadays;
Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users