RAGNARÖK ONLINE Site officiel : www.ragnarokeurope.com

Jump to content

Oyundan süresiz uzaklaştırma(ban) alan arkadaşların dikkatine!

2 replies to this topic

#1 GM_Battlelamb

Poring

• Members
  • Pip
  • 35 posts
  • LocationIstanbul

Posted 04 March 2014 - 12:51 PM

Oyundan süresiz uzaklaştırma(ban) alan arkadaşların dikkatine!

Hesaplarınızı tekrar aktif etmek için bir çalışma yapıyoruz.

Bu çalışmada bazı şartlar olacak elbette bu şartlar size uyuyor ise sizlere yardımcı olmak isteriz.

Şartları okumadan önce bu çalışma sadece 05.03.14 – 20.03.2014 tarihi arasında olacaktır.

Bu tarih bitiminde karakter açma talepleri dikkate alınmayacaktır.

Aşağıdaki şartlar sizin hesabınıza uygun ise bizimle irtibata geçebilirsiniz.

· Aynı mail adresine bağlı bir seferde en fazla bir hesap açılabilir.

· Hesabın açılma isteği iletildikten sonra hesap incelenmeye alınır.

· 5 iş günü içerisinde geri bildirim yapılır.

· Hesabın son engelleme işleminden önce bulunan başka bir engelleme işlemi olmamalıdır.

· Hesaba ait tüm karatlar silinir.

· Hesapta bulunan suça ilişkin tüm ekipman ve kazanımlar silinir.

· Tüm godly ekipmanlar silinir.

· Hesap açılma işlemi onaylandıktan sonra kişi hesaba en geç 5 iş günü içerisinde en az 10.000 karat yükleme yapmak zorundadır.

· Bu süre içerisinde hesap içerisindeki karakterlerin alım satım item aktarma yapmaları yasak olup gerekli görüldüğü takdirde hiçbir mazeret gösterilmeden hesap kapatılabilir.(Aktarım yaptığınız hesap dahil)

· Hesap bot kullanımından banlanmış ise bütün eşyaları silinir.

· Yükleme yaptığınız karat hesabınızda kalır silinmez .

· Bize ulaşmak için support_tr@gravityeu.com adresine mail gönderebilirsiniz.

#2 Tufan

Poring

• Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 March 2014 - 07:26 PM

herkezde 250 lira para var da alırlar. cok oynayan cocuklar var. allahtan ögle bir sıkıntım yok.

#3 seremana

Poring

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 05 March 2017 - 09:40 PM

Selam. Başka yerde de topic açtım ama bu kısmı okuyunca bir de burada açayım dedim. Oyuna bağlanmaya çalışınca "Tentative de connixion au serveur de fichiers. Veuillez pantienter" Böyle bir uyarı verdi. Bu uyarının anlamıda şu "Dosya sunucusuna bağlanmaya çalışıyor. Lütfen bekleyin."
Oyuna bağlanamayınca bilgisayara format atıp tekrardan denedim. Ama aynı uyarıyı tekrardan verdi. Sonrasında da araştırma yaparken bu topic de yazan uyarıları okudum. Uyarılardan birisinde şöyle diyor aynı email adresinden sadece 1 tane hesap açılabilir. Ben 2 tane açtım. Ayrıca 2 hesap arasında item ve zeny paylaşımı da yaptım. Ama bu paylaşımlar oyuna veya diğer oyuncular arasındaki dengeyi bozacak şekilde yüksek zeny transferi veya elit item transferi değildi. Başka oyunlarda bu tarz sınırlamalar olmadığı için sorun olmayacağını düşündüm ayrıca bir oyuncu bana hem oyun oynayıp hemde bulduğun itemleri satmak istiyorsan 2. bir hesap açıp merchant kasabilirsin demişti.
Benim kurallar hakkında bir bilgim yoktu.Ayrıca oyunda bu tarz kuralları anlatan oyuncularda yok. Haliyle kurallardan heberim yoktu. Forumu da yeni fark ettim sayılır. Ancak bu topiği ve kuralları yeni okudum.
Sizden ricam acaba bana süresiz bun mı atıldı. Bunu bu Topic altında bana bildirirmisiniz. Ve eğer bun atıldı ise açarmısınız. Sonuçta yukarıda yazdığım oyun ihlali isteyerek yaptığım bir şey değildi.
İlginiz için şimdiden teşekkürler. Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users