RAGNARÖK ONLINE Site officiel : www.ragnarokeurope.com

Jump to content

Oyuna Giremiyorum.

2 replies to this topic

#1 seremana

Poring

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 10 February 2017 - 01:29 AM

Posted Image Selam. Play bastıktan sonra küçük bir pencere açılıyor ve şu uyarıyı alıyorum buf: bad headher in precompiled chunk. Bu küçük pencerede tamamı tıklayıncada başka bir küçük pencere açılıyor ve attempt to call a nil value uyarısını alıyorum. Bu küçük pencere ise kapanmıyor. Kapatabilmek için bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor. Haliyle bu iki uyarıdan sonra oyuna giremiyorum.
Size öncelikle ne olduğunu anlatayım. Dün gece mage ile oynarken mimic card sayesinde old blue box düşürdüm ve açtığımda pembe bir taş düştü. Adını şimdi hatırlamıyorum. Bu taşın bug oluşturduğunu duymuştum ve yere atıp kurtulmak istedim ama yere atamadım. Sonra oynamaya devam ettim. Mage ile prontera şehrindeki kafradan depoyu açıp chardakı bazı itemleri koymak istediğimde , itemleri çantaya geri attı. aynı itemleri yere atmayı denediğimde ise yere de atamadım( bu itemler üzerimde giyebildiğim itemler).Sorun çözülmeyince charı silip yeniden kasmaya karar verdim. Bu arada aynı hata başka charda da oluyor mu diye baktığımda onda da aynı sorunu verdi. Bunun üzerine oyunu silip yeniden kurdum. Pach leri indirdim. Oyunu oynayacaktım ki yukarıda bahsettiğim hatayı verdi.
Lütfen sorunumu düzeltirmisiniz. Veya nasıl düzelteceğimi anlatırmısınız.
ACCAUNT: userZ1219qnr

#2 seremana

Poring

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 10 February 2017 - 02:47 AM

Tekrardan selam. Oyuna bağlanamama sorununu çözdüm ancak inventor lerdeki itemleri depoya koyamama ve yere atamama sorunum hala daha devam ediyor. Lütfen bu sorunu nasıl çözeceğimi yazarmısınız veya sorunumu çözermisiniz.Posted Image

#3 seremana

Poring

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 10 February 2017 - 02:59 AM

İtem sorununu da çözdüm. Sorunum kalmadı. Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users